BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Antoine Griezmann broni Pogbę

8. października, 2016, 19:35

Antoine Griezmann wziął w obronę swojego reprezentacyjnego partnera Paula Pogbę, który ma za sobą kolejny rozczarowujący występ. O poprawę apeluje za to opiekun Trójkolorowych, Didier Deschamps.

Od początku obecnego sezonu i przenosin do Manchesteru United Pogba prezentuje się poniżej oczekiwań, a jego forma pozostawia wiele do życzenia.

Słabszą dyspozycję pomocnika można było dostrzec również podczas piątkowego meczu Francji z Bułgarą w eliminacjach do MŚ 2018.

Pojedynek na Stade de France zakończył się pewną wygraną 'Trójkolorowych’ 4:1, a największy udział w zwycięstwie miał Antoine Griezmann, który oprócz strzelenia gola zaliczyl także asystę przy trafieniu Kevina Gameiro.

Spodziewamy się, że będzie on grał dla zespołu, a nie zdobywał gole z 50 metrów.

Antoine Griezmann

Po meczu snajper Atletico Madryt wziął w obronę swojego reprezentacyjnego kolegę, podczas gdy selekcjoner Didier Deschamps wzywa Pogbę do poprawy.

„Paul potrzebuje czułości” powiedział Griezmann dlaL’Equipe. „On stara się być najlepszy i daje z siebie wszystko.

„On inaczej musiał grać w Juve, inaczej w Manchesterze United i inaczej tutaj [w reprezentacji]. Spodziewamy się, że będzie on grał dla zespołu, a nie zdobywał gole z 50 metrów” dodał.

Postawę Pogby skomentował także Deschamps.

„Nie podoba mi się jego indywidualny występ. Robił na przemian dobre i złe rzeczy. Paul może i musi grać lepiej. On o tym wie” stwierdził na spotkaniu z mediami opiekun Francuzów.

Piątkowy mecz rozpoczął się od trafienia z rzutu karnego Michaiła Aleksandrowa, który już w 6. minucie otworzył wynik spotkania.

W 23. minucie do remisu doprowadził wspomniany Gameiro, a trzy minuty później celnie przymierzył Dimitri Payet. Jeszcze w pierwszej połowie rezultat podwyższył Griezmann, a po przerwie kropkę nad 'i’ postawił Gameiro.

Francja, która z czterema punktami na koncie zajmuje 2. miejsce w grupie A, swój kolejny mecz eliminacji do rosyjskiego mundialu rozegra na wyjeździe z Holandią.

To spotkanie odbędzie się w poniedziałek. Stawka na wygraną Francji wynosi 2.20, a na zwycięstwo Holandii 3.40. Stawka na strzelenie gola w dowolnym czasie gry przez Griezmanna wynosi 2.20, a przez Pogbę 5.00.