BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Dania remisuje z Australią

21. czerwca, 2018, 16:39

Reprezentacja Australii pokazała się z bardzo dobrej strony, ale pomimo niezliczonej ilości okazji nie potrafiła przypieczętować swojej przewagi nad Danią, remisując 1:1 po rzucie karnym.

Australijczycy byli mocno zdeterminowani i to oni jako pierwsi stworzyli sobie świetną okazję do strzelenia bramki. Po uderzeniu Mathew Leckie’go piłka poszybowała nad poprzeczką.

Po tej akcji do przodu ruszyli Duńczycy. W siódmej minucie Christian Eriksen wymienił podanie z Nicolaiem Jorgensenem i z półwoleja posłał piłkę do siatki Socceroos.

W 37. minucie sytuacja wróciła do stanu z pierwszej minuty, a duży w tym udział miał Yussuf Poulsen, który po raz drugi w tym turnieju przyczynił się do podyktowania rzutu karnego przeciwko swojemu zespołowi.

Napastnik dotknął piłki ręką po uderzeniu Leckie’go. Sędzia początkowo pozwolił grać dalej, ale po chwili zdecydował się na weryfikację za pomocą systemu VAR. Karnego na gola pewnie zamienił Mile Jedinak.

Po zakończonej remisem pierwszej połowie, Kangury były przepełnione nadzieją na osiągnięcie korzystnego wyniku, mimo przewagi nie potrafiły jednak doprowadzić do klarownych sytuacji.

Australijczycy rozkręcali się i w końcówce kilkukrotnie przetestowali Kaspera Schmeichela, tuż obok spojenia słupka z poprzeczką piłkę posłał Aaron Mooy, ale wynik już do końca się nie zmienił.

Dania została liderem grupy C z czterema punktami na koncie, Australijczycy zajmują trzecie miejsce z jednym oczkiem i w ostatnim meczu zagrają przeciwko Peru.

Kurs na zwycięstwo Australii w meczu z drużyną z Ameryki Południowej wynosi 3.20, na remis 3.25, a na wygraną Peru 2.25.

Tabela grupy C

Chcesz obstawić mecz Australia – Peru? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.