BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

El. MŚ: Faworyci zgodnie z planem

7. września, 2016, 6:05

W poniedziałek rozegrano kolejne mecze eliminacji, a od wysokich zwycięstw walkę o mundial rozpoczęli Hiszpanie,Walijczycy oraz Włosi. Obiecujący debiut Kosowa.

Remisowo było w grupie I, gdzie we wszystkich trzech meczach reprezentację dzieliły się punktami.

W swoim pierwszym spotkaniu w eliminacjach mistrzostw świata reprezentacja Kosowa zremisowała przed własną publicznością z Finlandią 1:1, a historycznego gola dla zespołu gospodarzy ustrzelił Valon Berisha.

W pozostałych dwóch meczach grupy I, Chorwacja zremisowała u siebie z Turcją (1:1), a Ukraina z Islandią (1:1).

Walkę o mundial w Rosji od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli Hiszpanie, którzy pod wodzą nowego selekcjonera Julena Lopeteguiego rozbili w pierwszym meczu grupy G Liechtenstein aż 8:0.

Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Diego Costa, David Silva oraz Alvaro Mortata, a po jednym trafieniu zaliczyli Vitolo i Sergi Roberto.

Za plecami Hiszpanii plasują się Włosi, którzy pokonali w delegacji Izreal 3:1, chociaż niemal całą drugą połowę musieli grać w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Giorgio Chielliniego.

Bramki dla Italii zdobywali Graziano Pelle, Antonio Candreva z rzutu karnego, a także Ciro Immobile.

W trzecim spotkaniu grupy G, Albania mierzyła się z Macedonią, jednak ze względu na silne opady deszczu grę przerwano w 77. minucie przy wyniku 1:1. Mecz zostanie dokończony we wtorek.

Stawka na wygranie grupy G eliminacji MŚ 2018 przez Hiszpanię wynosi 1.50. Stawka na Włochy wynosi 2.62.

Po osiągniętym półfinale Euro 2016, za ciosem idą Walijczycy, którzy el. do mundialu zaczęli od zdemolowania w grupie D Mołdawii 4:0.

Dwie bramki ustrzelił Gareth Bale, a po jednym zdobyli Sam Vokes oraz Joe Allen. Stawka na wygranie grupy D przez Walię wynosi 2.62.

W tej grupie z wygranej cieszyli się także Austriacy, którzy pokonali 2:1 Gruzję. Po jednym punkcie mają natomiast Serbowie i Irlandczycy – mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 2:2.

We wtorek odbędą się kolejne eliminacyjne mecze, a rywalizację zaczną grupy A, B oraz I. Z pewnością najciekawiej zapowiada się starcie mistrzów Europy – Portugalii ze Szwajcarią.