BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Ogromne zapotrzebowanie na bilety na Mistrzostwa Świata

17. listopada, 2017, 13:21

Zaledwie 24 godziny po wznowieniu sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w 2018 roku, 159,402 biletów zostało przydzielonych fanom z całego świata za pośrednictwem FIFA.com/ticket, przy czym tylko kilka produktów wciąż dostępnych w tym okresie sprzedaży.

W związku z bardzo wysokim popytem, ​​praktycznie cały zapas biletów został przydzielony fanom, a bilety na specjalne bilety (SAT) pozostały kilka godzin po otwarciu aktualnego okresu sprzedaży biletów. Szczegółowe informacje na temat kryteriów kwalifikacyjnych dla SAT dostępne są tutaj.

Około 51 procent wniosków o bilety zostało złożonych przez rosyjskich fanów, a popyt międzynarodowy przypada na pozostałe 49 procent. Kibice z Argentyny, Meksyku, USA, Brazylii, Kolumbii, Chin, Australii, Niemiec i Indii stanowią resztę pierwszej dziesiątki.

W bieżącym okresie sprzedaży, który zakończy się 28 listopada, fani będą mogli zakupić pozostałe bilety w czasie rzeczywistym na FIFA.com/ticket z natychmiastowym potwierdzeniem pomyślnego zgłoszenia, w zależności od dostępności.

Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie ze strony całego świata, FIFA chciałaby przypomnieć wszystkim fanom piłki nożnej, że FIFA.com/ticket jest jedyną oficjalną i legalną stroną internetową, na której można kupić bilety na Mundial 2018. Bilety uzyskane z dowolnego innego źródła (na przykład nieautoryzowani pośrednicy, tacy jak pośrednicy w sprzedaży biletów, aukcje internetowe, agenci biletów internetowych, Internet lub inne nieoficjalne platformy wymiany biletów) zostaną automatycznie anulowane po zidentyfikowaniu i nie będą uprawniać posiadacza biletu do dostępu do stadionu lub do jakiegokolwiek zwrotu lub innego odszkodowania.

Po zakończeniu bieżącej fazy, sprzedaż zostanie wznowiona 5 grudnia po losowaniu finałowym w następujący sposób: losowanie losowanie losowanie od 5 grudnia 2017 r. Do 31 stycznia 2018 r. I „kto pierwszy ten lepszy” od 13 marca 2018 r. Do 3 kwietnia 2018 r. Bilety zakupione podczas fazy sprzedaży 1 i 2 będą dostarczane bezpłatnie fanom w tygodniach poprzedzających turniej, a dostawy planowane są na kwiecień / maj 2018 (mogą ulec zmianie). Bilety można nabyć za pośrednictwem Visa, oficjalnego partnera w zakresie usług płatniczych FIFA lub za pomocą innych akceptowanych metod płatności.

Łącznie 622 117 biletów zostało już przydzielonych na zakończenie pierwszego okna pierwszej fazy sprzedaży w dniu 12 października 2017 r.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów