BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Luis Suarez poprawi swój wizerunek

8. maja, 2018, 8:34

Napastnik reprezentacji Urugwaju, Luis Suarez żałuje swojego zachowania podczas ostatniego mundialu w Brazylii i obiecał, że na stadionach w Rosji zaprezentuje „dobry wizerunek”.

Rosyjskie mistrzostwa świata ruszają już w połowie czerwca, a Urugwaj trafił do Grupy A, gdzie będzie się mierzył z drużyną gospodarzy, a także z Egiptem i Arabią Saudyjską.

Podopieczni trenera Oscara Tabareza staną do walki o trzeci w historii tytuł, będąc mocnym faworytem swojej grupy.

Priorytetem selekcjonera będzie utrzymanie w rydzach Luiza Suareza, który podczas ostatniego mundialu w Brazylii dopuścił się nagannego zachowania.

Napastnik FC Barcelony został wyrzucony z turnieju za ugryzienie obrońcy reprezentacji Włoch Giorgio Chielliniego, a Urugwaj odpadł z rywalizacji w 1/8 finału po porażce z Kolumbią.

Sam zainteresowany przekonuje, że jest już inną osobą i w Rosji będzie się lepiej zachowywał niż w Brazylii, gdzie strzelił dwa gole, zanim otrzymał karę zawieszenia.

„To był mój błąd” powiedział Suarez odnośnie felernej sytuacji. „Mam dług do spłaty wobec Urugwaju, więc tym razem spróbuje pokazać dobry wizerunek”.

Gwiazdor Barcy wspólnie z reprezentującym barwy Paris Saint Germain Edinsonem Cavanim będzie tworzył jeden z najbardziej groźnych duetów napastników w całym mundialu.

Kurs na wygranie klasyfikacji strzelców Mistrzost Świata 2018 przez Suareza wynosi 26.00, a przez Cavaniego 26.00.

Urugwaj z kolei zapewnił sobie automatyczne miejsce w turnieju, zajmując drugie miejsce, za Brazylią, w południowoamerykańskich kwalifikacjach.

Kurs na wygranie Grupy A MŚ 2018 przez reprezentację Urugwaju wynosi 1.90, na osiągnięcie etapu półfinału 9.00, a na zdobycie mistrzostwa 34.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów