1400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu
Otrzymać

Mohamed Salah pojedzie na Mundial?

27. maja, 2018, 7:29

Federacja Egipska z optymizmem patrzy na występ Mohameda Salaha w mistrzostwach świata pomimo kontuzji odniesionej w finale Ligi Mistrzów.

Super strzelec i największy gwiazdor Liverpoolu został zmuszony do opuszczenia boiska w pierwszej połowie meczu przeciwko Realowi Madryt w finale Ligi Mistrzów.

Kontuzja której nabawił się napastnik natychmiast wprowadziła mnóstwo wątpliwości wśród jego kibiców dotyczących jego wyjazdu na mundial, fanów nie pocieszały też słowa Jurgena Kloppa.

Jednak Egipski Związek Piłkarski postanowił uspokoić kibiców, zapewniając że szanse na występ największej gwiazdy Egiptu w mistrzostwach świata są duże, a kontuzja nie jest tak poważna jak pierwotnie przypuszczano.

Mohamed Salah schodził z boiska ze łzami w oczach, a trener angielskiego klubu powiedział, że sytuacja wygląda „bardzo poważnie”.

Lekarze Liverpoolu przeprowadzili badania za pomocą rentgenu i wg pierwszej diagnozy lekarskiej wszystko wskazuje na uszkodzenie więzadeł.

„Przy pomocy rozmowy telefonicznej delegacji drużyny narodowej we Włoszech, delegaci sprawdzili stan zdrowia Mohameda Salaha” – głosił Tweet egipskiego związku.

„Oficjele Liverpoolu przeprowadzili badania rentgenem na ramieniu Salaha. Badanie wykazało wstrząśnienie stawów ramienia”.

„Dr. Abu Ela wyraził swój optymizm w sprawie udziału Salaha w mistrzostwach świata”.

Mohamed Salah ma niecałe trzy tygodnie na powrót do pełnej sprawności. Reprezentacja Egiptu pierwszy mecz mistrzostw świata rozegra 15 czerwca przeciwko Urugwajowi.

Przeciwnikami grupowymi Egiptu będą także Rosjanie i piłkarze Arabii Saudyjskiej. Kurs na wygranie przez Egipt meczu z Urugwajem wynosi 6.50, a na awans z grupy 2.62.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
100% bonus do kwoty 500 PLN!
Otrzymać