BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Deschamps: Pogba musi podnieść swój poziom

3. czerwca, 2018, 19:04

Selekcjoner reprezentacji Francji bronił przed kilkoma dniami Paula Pogbe po jego kiepskim występie w meczu towarzyskim, po namyśle trener zmienił zdanie.

Pogba wystąpił w wygranym przez Francję 3:1 meczu z Włochami. Piłkarz na co dzień grający w Manchesterze United był najgorszym piłkarzem na boisku i został wybuczany przez własnych kibiców.

Wielu kolegów reprezentacyjnych starało się bronić Pogbę, podobnie też postąpił trener drużyny narodowej. Ale jak w jednym z wywiadów Hugo Lloris powiedział, od Paula oczekuje się, że będzie liderem.

„Nie mam zamiaru go przesłuchiwać, bo znam potencjał Paula. Wiem co potrafi zrobić, ale musi zwiększyć swój poziom gry” – powiedział Deschamps.

„Wybrałem go, ponieważ według mnie jest niezastąpiony. Jestem go pewien, w ten sam sposób w jaki jestem pewien innych piłkarzy których wybrałem. Wybiorę go ponownie”.

„Nie wszystko mu się udawało, ale był zaangażowany w drużynę, która była dobrze zorganizowana”.

W czasie kiedy Pogba zawodzi, ciężar gry może zostać zrzucony na inną gwiazdę francuskiej piłki, Antoine’a Griezmanna. Napastnik na co dzień grający w Atletico Madryt zagrał dla Kogutów 53. mecze w których strzelił 20. bramek.

Griezmann był jedną z gwiazd, która poprowadziła Francuzów do wicemistrzostwa Europy w 2016 roku, kiedy w finale zostali pokonani przez Portugalczyków.

Paul Pogba jeszcze przed mistrzostwami będzie miał okazję do udowodnienia swojej wartości, kiedy Francuzi zagrają przeciwko USA.

Kurs na zdobycie przez Griezmanna korony króla strzelców 13.00, na odpadnięcie Francji po ćwierćfinałach 4.00, a na zdobycie wicemistrzostwa 4.50.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów