BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Odbierz darmowy zakład o wartości 30 PLN

Losowanie grup Euro 2020
8. czerwca, 2018, 6:12

Droga do mistrzostw jest usłana Darmowymi Zakładami! Reprezentacja Polski jest już na ostatniej prostej przygotowań do Mistrzostw Świata. Pozostały jeszcze dwa mecze towarzyskie. Ty także możesz na nich skorzystać.

Postaw łącznie 30 PLN na dowolne wydarzenia sportowe po minimalnym kursie 1,50, a otrzymasz od nas Darmowy Zakład 30 PLN do wykorzystania na wybrany przez Ciebie międzynarodowy mecz towarzyski.

1. Otwórz konto w Betsson

Dołącz do promocji, naciskając przycisk zapisz się

2. Postaw zakład

Postaw łącznie 30 PLN na dowolne wydarzenia z kursem minimalnym  kuponu 1,50.

3. Odbierz Darmowy Zakład

Odbierz Darmowy Zakład 30 PLN do wykorzystania na piłkę nożną w sekcji “Międzynarodowe Mecze Towarzyskie”.

Warunki:
– Promocja rozpoczyna się 4 czerwca 12:00 CET i trwa do 12 czerwca 20:00 CET, 2018.
– Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.
– Aby skorzystać z promocji, należy się do niej zapisać.
– Nagrodą jest jeden (1) Darmowy Zakład o wartości 30 PLN do wykorzystania na międzynarodowe mecze towarzyskie piłki nożnej (kategoria „Międzynarodowe mecze towarzyskie”), według wyboru klienta, które odbywają się w czasie trwania promocji.
– Darmowy Zakład zostanie wypłacony automatycznie po postawieniu łącznie 30 PLN na dowolnych wydarzeniach sportowych z minimalnym kursem 1.50, w czasie trwania promocji. Do promocji kwalifikuje się łączna suma stawek z min. kursem 1,50, może to być np. 10 kuponów po 3 PLN, 2 kupony po 15 PLN lub 1 kupon za 30 PLN.
– Darmowy Zakład jest dostępny tylko raz na klienta/adres IP/gospodarstwo domowe. Darmowy Zakład może zostać wykorzystany na komputerze lub telefonie.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów