BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Nacho Fernandez: Musimy wyłączyć Ronaldo

10. czerwca, 2018, 10:57

Nacho Fernandez, na co dzień występujący w jednym zespole z Ronaldo liczy, że wystąpi w pierwszym meczu przeciwko Portugalii.

Nacho Fernandez wszedł z ławki w ostatnim meczu towarzyskim przed mistrzostwami świata, w którym piłkarze z półwyspu Iberyjskiego wygrali w Krasnodarze z Tunezją 1:0.

Nacho w reprezentacji Hiszpanii zadebiutował we wrześniu 2013 roku, ale od tego czasu tylko 15 razy reprezentował barwy swojego kraju. Obrońca ma nadzieję, że w czasie mundialu ta liczba się poprawi.

„Mam nadzieję, że otrzymam szansę gry przeciwko Cristiano Ronaldo, musimy skupić się na wyeliminowaniu go z gry. Trener wie, że mam kompetencje, aby zacząć na tej pozycji, jestem gotowy” – powiedział obrońca.

Hiszpan wypowiedział się również na temat przyszłości swojego grupowego rywala i kolegi z klubu. Obrońca wierzy, że Ronaldo zostanie w Realu Madryt do końca kontraktu.

„Oczekuję, że zobaczę go w finale, i że zobaczę go również w Realu Madryt. Jestem spokojny, ma z nami kontrakt. Mam nadzieję, że pozostanie częścią naszej drużyny” – przyznał Nacho.

Reprezentacja Hiszpanii jest niepokonana od 27 czerwca 2016 roku, kiedy została wyeliminowana w mistrzostw Europy przez Włochów.

W tegorocznych meczach towarzyskich remisowała z Niemcami i Szwajcarią, a obok zwycięstwa nad Tunezją, pełnię swoich możliwości zaprezentowała rozbijając w marcu Argentynę 6:1.

Kurs na zwycięstwo Hiszpanii nad Portugalią w pierwszym meczu mistrzostw wynosi 1.90, na odpadnięcie z mundialu na poziomie ćwierćfinału 3.75, na wygranie całego turnieju 7.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów