BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Guzman: Messi musi mieć lżej

14. czerwca, 2018, 4:01

Bramkarz reprezentacji Argentyny uważa, że zbyt duży ciężar spoczywa na barkach Messiego i wzywa drużynę do pomocy swojemu liderowi. Lionel Messi jako jedna z największych gwiazd piłki nożnej w ostatnich latach po raz kolejny ma poprowadzić Argentynę do sukcesu. Leo nie zdołał jednak tego zrobić do tej pory, chociaż w Brazylii zabrakło do tego tylko jednej wygranej.

Wśród pierwszych rywali Albicelestes na turnieju w Rosji zabraknie największych piłkarskich reprezentacji świata, za to będą musieli się mierzyć z Islandią, Chorwacją i Nigerią.

Guzman do udziału w mistrzostwach świata 2018 załapał się w ostatniej chwili zastępując kontuzjowanego Sergio Aguero. Bramkarz uważa, że presja wywierana na Leo jest zbyt duża.

„Oczywiście Leo jest bardzo ważną dla nas figurą. Musimy wiedzieć jak go wspierać, a on musi nam na to pozwolić” – powiedział bramkarz.

„My również musimy jakoś przejąć część odpowiedzialności którą on dźwiga. On to odczuwa. Osobiście będę próbował być przy nim. Będę go wspierał kiedy zobaczę, że ma wątpliwości. Mam nadzieję, że będziemy mogli świętować, razem z nim, każdy mecz”.

Argentyna do Rosji jedzie z nadziejami na zdobycie pierwszego tytułu mistrzowskiego od 1986 roku, kiedy do triumfu w rozgrywkach Albicelestes poprowadził poprzedni legendarny piłkarz, Diego Maradona.

Kurs zdobycie przez Argentynę mistrzostwa świata w Rosji wynosi 10.00, na wygraną w pierwszym meczu imprezy przeciwko Islandii 1.36, a na bramkę zdobytą przez Messiego w tym meczu 1.66.

Chcesz obstawić mecz Argentyny z Islandią? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów