BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Mecz otwarcia Mistrzostw Świata już dzisiaj o 17:00!

14. czerwca, 2018, 4:27

Dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie Łużniki w Moskwie pełniąca rolę gospodarza Rosja zagra z Arabią Saudyjską w meczu otwarcia Mistrzostw Świata, a trener Stanislaw Czerczesow ma nadzieję, że jego drużyna wygra i „nada ton” rywalizacji w grupie A.

Chociaż na barkach Czerczesowa spoczywa ogromny ciężar, były trener Legii był wyjątkowo spokojny podczas wczorajszej konferencji prasowej przed otwierającym spotkaniem z Arabią Saudyjską.

Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Moskwie na stadionie Łużniki o godzinie 17:00. Kurs na zwycięstwo Rosji wynosi 1.44, na wygraną Arabii Saudyjskiej 10.00, a remis obstawiany jest po 4.33.

Na 54-latku ciąży duża presja kibiców, mediów i samego Władimira Putina, który liczy na to, że wykorzysta Puchar Świata jako wizytówkę nowoczesnej Rosji.

Krótko mówiąc, ewentualne odpadnięcie Rosji po fazie grupowej mistrzostw nie będzie mile widziane na Kremlu.

Czerczesow tymczasem, mając to na uwadze, był w świetnym nastroju, śmiejąc się i żartując z dziennikarzami.

Rosyjski selekcjoner zdaje sobie jednak sprawę z potrzeby silnego działania i pozytywnego wyniku wobec Saudyjczyków.

„Od pierwszego dnia badamy naszych rywali, ale nie ma słabych drużyn w żadnej z grup. Na pewno ważny jest pierwszy mecz, gdyż w pewnym stopniu nada ton [rywalizacji w grupie]” – powiedział Czerczesow.

Szkoleniowiec zapewnił, że morale w drużynie są wysokie i dodał, że nie podziela krytyki Andreia Kanchelskisa, który określił jego zespół najgorszym, jaki kiedykolwiek widział.

„Nasz nastrój jest bardzo dobry, jesteśmy gotowi do pracy, dużo pracowaliśmy w Austrii i ostatnio osiągnęliśmy dobry poziom, szczególnie przeciwko Turcji [1:1], gdy pokazaliśmy trochę stylu, w jakim chcemy grać.

„Każdy trener musi zaakceptować krytykę. Nic nie czytam i skupiam się na swojej pracy. Staramy się robić to, co robimy, a fakt, że jesteśmy krytykowani nam nie przeszkadza.

„To świat, w którym dziś żyjemy. Musimy jednak zrobić wszystko, aby krytyka stała się pochwałą” – dodał.

Na żywo mecz otwarcia Mundialu Rosja – Arabia Saudyjska obejrzeć można na TVP i TVP Sport o godzinie 17:00. Ceremonia otwarcia rozpocznie się o 16:00, również będzie transmitowana i pokazana na otwartych kanałach.

Chcesz obstawić mecz Rosji z Arabią Saudyjską? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów