De Gea nie martwi się błędem i jest optymistą

0
877

Cristiano Ronaldo strzelił hat-tricka w meczu przeciwko Hiszpanii i zapewnił Portugalii punkt. Jedną z bramek strzelił dzięki fatalnemu błędowi De Gei, który nie martwi się sytuacją i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Mecz między Hiszpanią i Portugalią zakończył się wysokim remisem 3:3. Pierwszą bramkę David de Gea stracił po rzucie karnym, trzeci gol padł po fantastycznym strzale Ronaldoz rzutu wolnego.

Jednak druga bramka padła po nieudanej interwencji bramkarza, który wykazywał się w ostatnim sezonie bardzo dobrą formą, czego dowodem jest zdobycie przez niego Złotej Rękawicy za 18. czystych kont w sezonie Premier League.

Błąd De Gei mógł kosztować Hiszpanię dwa punkty i w efekcie utrudnić walkę o pierwsze miejsce w grupie. Jak sam twierdzi, nikt nie ma do niego pretensji i czuje się wspierany przez kolegów i trenera.

„Trener jest ze mną, tak jak i cała drużyna, jestem spokojny. To był błąd, trudna piłka, ale nadal trenujemy aby po ważnym meczu przeciwko Iranowi sprawy wyglądały lepiej, mamy duże szanse na wygraną” – powiedział bramkarz.

„Zasłużyliśmy na więcej, ale piłka nożna taka jest, to może przydarzyć się każdemu, tylko ci z nas, którzy zakładają rękawice i wychodzą na murawę wiedzą jak jest ciężko”.

Hiszpania, wraz z Portugalią, znajduje się na drugim miejscu grupy B, niespodziewanie liderem jest Iran, z którym Hiszpanie zagrają w najbliższą środę.

Kurs na zwycięstwo Hiszpanów w ich najbliższym meczu wynosi 1.18, na zachowanie czystego konta 3.00, a na zdobycie mistrzostwa świata 6.50.

Chcesz obstawić mecz Iran – Hiszpania? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Postaw 1 000 PLN i wygraj 1 180 PLN

HISZPANIA WYGRA Z IRANEM?

Kurs 1.18