BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Mecz Chorwacja – Nigeria dzisiaj o godzinie 21:00

16. czerwca, 2018, 11:10

Były reprezentant Nigerii wzywa swoich młodszych kolegów do wzniesienia się na wyżyny swoich umiejętności, zdaniem Adepoju, tylko wtedy jest możliwe zwycięstwo nad Chorwacją

Super Orły znalazły się w bardzo trudnej grupie, z której awans do fazy pucharowej może zyskać każda z czterech drużyn, w której oprócz Nigerii i Chorwacji znalazły się Argentyna i Islandia.

Były piłkarz, który dla Nigerii rozegrał 46 spotkań, nie ma wątpliwości, że przed jego rodakami stoi bardzo trudne zadanie i zwycięstwo będzie na wagę złota.

Forma Super Orłów w ostatnim czasie jednak nie zachwycała i nie byli w stanie wygrać żadnego z czterech ostatnich meczów na poziomie międzynarodowym.

Nigeryjczycy przegrali mecze towarzyskie z Czechami i Anglikami, wcześniej zremisowali z Kongo i ponieśli kolejną porażkę z Serbią, ich ostatni wygrany mecz miał miejsce w marcu, przeciwko Polsce. Mimo to Adepoju wierzy w rodaków.

„Spodziewam się bardzo ciężkiego meczu przeciwko Chorwacji. Mają bardzo dobrą drużynę i aby wygrać, Nigeria musi zagrać perfekcyjny mecz wystrzegając się błędów. Wiem, że Super Orły mogą to zrobić” – powiedział były piłkarz.

Nigeria i Chorwacja jeszcze nigdy w przeszłości nie spotkały się na arenie międzynarodowej. Trzykrotni mistrzowie Afryki nie potrafili nigdy przejść 1/8 finału mistrzostw, podczas gdy Chorwacja zajmowała trzecie miejsce.

W tak wyrównanej grupie porażka w pierwszym meczu może oznaczać zminimalizowanie szans na uzyskanie awansu. Po meczu z Chorwacją, Super Orły spotkają się rewelacją ostatnich mistrzostw Europy Islandią i wicemistrzem świata, Argentyną.

Kurs na zwycięstwo Nigerii w sobotnim meczu wynosi 5.25, na remis 3.60, a na wygraną Chorwacji 1.80.

Chcesz obstawić mecz Chorwacja – Nigeria? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów