Harry Kane nie ukrywa, że stawia sobie za cel uzyskanie statusu najlepszego piłkarza świata, pragnąc rzucić wyzwanie Cristiano Ronaldo i Lionelowi Messiemu.

Na mistrzostwach Kane pełni funkcję kapitana reprezentacji Anglii, a po ostatnim świetnym występie z Tunezją tylko wzmocnił swój status lidera.

Napastnik Tottenhamu zdobył obie bramki, a ekipa Synów Albionu rzutem na taśmę wygrała spotkanie 2:1.

Kane, który przed meczem beztrosko celował w hat-tricka, nie ukrywa, że w dalszym ciągu jest głodny bramek.

Angielski snajper pragnie osiągnąć poziom uznawanych za najlepszych zawodników świata Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego, którzy dominują już od dekady. W ciągu ostatnich 10 lat nikt inny nie wygrał prestiżowego plebiscytu Balon d’Or.

“Aby być najlepszym zawodnikiem na świecie, musisz celować wysoko, nie możesz celować w niski poziom” powiedział Kane.

“Chcę udowodnić swoją wartość podczas ważnego turnieju, chcę być tam wśród najlepszych na świecie, a jedynym sposobem na to jest występ na dużej scenie i w wielkich momentach.

“Musiałem udowodnić wszystkim ludziom, że nie mają racji co do mojej kariery i uwielbiam udowadniać samemu sobie, że mogę to zrobić.

“Ronaldo razem z Messim są najlepsi na świecie, ale zamierzam podjąć wyzwanie związane z osiągnięciem ich poziomu.

“Nie ograniczajcie się, nikt nie powinien tego robić, bardzo się starałem zaistnieć i pokazać na dużej scenie” dodał.

Umiejętności Kane’a docenił menedżer Gareth Southgate, który przyznał mu honor kapitana angielskiej reprezentacji i ustanowił go wzorem do naśladowania dla pozostałych piłkarzy.

Kane jest jednym z głównych kandydatów do wygrania klasyfikacji strzelców MŚ 2018. Kurs wynosi 10.00.

Anglia tymczasem swój drugi grupowy mecz rozegra w niedzielę z Panamą, a Kane będzie miał okazje powiększyć swój dorobek. Kurs na zdobycie co najmniej trzech goli w meczu Anglia – Panama przez Kane’a wynosi 8.00.

Chcesz obstawić mecz Anglia – Panama? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Postaw 1 000 PLN i wygraj 2 250 PLN

ANGLIA WYGRA GRUPĘ G?

Kurs 2.25