BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Fernando Hierro broni Messiego

24. czerwca, 2018, 7:28

Lionel Messi nie może liczyć na wiele wsparcia w czasie ogromnych problemów Argentyny w zdobywaniu punktów na mistrzostwach świata 2018. Pomocną dłoń wyciągnął do niego trener Hiszpanii.

Fernando Hierro, pełniący funkcję trenera reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwach świata 2018 uważa, że kłopoty w jakich znalazła się Argentyna nie są winą Leo Messiego, ale całego zespołu.

Albicelestes są w ogromnych opałach przed ostatnią kolejką fazy grupowej mistrzostw świata 2018. W dwóch meczach zdobyli tylko jeden punkt, trzy punkty stracili wysoko przegrywając z Chorwacją.

Argentyna ciągle zachowuje szanse na wyjście z grupy, ale warunkiem koniecznym do osiągnięcia celu jest zwycięstwo nad Nigerią. Słaba forma strzelecka Messiego nie napawa jednak optymizmem.

„Zawsze myślałem, że wszystko co dzieje się w meczu, dobre i złe, jest sprawą całej grupy. Jeśli tak nie jest, lepiej idź pograć w tenisa” – skomentował Hierro.

„Wszystkie dobre lub złe rzeczy które Argentyna, my, lub ktokolwiek inny może zrobić, przyjdą od tej grupy chłopaków, którzy przyjechali tutaj walczyć w mając jeden cel”.

„Ale jeśli widzisz grupę utalentowanych piłkarzy których posiada Argentyna, ich znaczenie w klubach w których grają, zdajesz sobie sprawę, że to sprawa kolektywu. Mam zbyt dużo na swoim talerzu niż oglądanie się na inne drużyny”.

Hierro pomimo przejęcia drużyny narodowej w przeddzień mistrzostw świata 2018 ma więcej powodów do zadowolenia. Jego podopieczni są liderami grupy B.

Tymczasem kurs na awans Argentyny z grupy D wynosi 1.83, na zdobycie przez nią mistrzostwa 21.00, a na turniejowy triumf Hiszpanów 5.50.

Chcesz obstawić mecz Nigeria – Argentyna? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów