Lionel Messi nie może liczyć na wiele wsparcia w czasie ogromnych problemów Argentyny w zdobywaniu punktów na mistrzostwach świata 2018. Pomocną dłoń wyciągnął do niego trener Hiszpanii.

Fernando Hierro, pełniący funkcję trenera reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwach świata 2018 uważa, że kłopoty w jakich znalazła się Argentyna nie są winą Leo Messiego, ale całego zespołu.

Albicelestes są w ogromnych opałach przed ostatnią kolejką fazy grupowej mistrzostw świata 2018. W dwóch meczach zdobyli tylko jeden punkt, trzy punkty stracili wysoko przegrywając z Chorwacją.

Argentyna ciągle zachowuje szanse na wyjście z grupy, ale warunkiem koniecznym do osiągnięcia celu jest zwycięstwo nad Nigerią. Słaba forma strzelecka Messiego nie napawa jednak optymizmem.

“Zawsze myślałem, że wszystko co dzieje się w meczu, dobre i złe, jest sprawą całej grupy. Jeśli tak nie jest, lepiej idź pograć w tenisa” – skomentował Hierro.

“Wszystkie dobre lub złe rzeczy które Argentyna, my, lub ktokolwiek inny może zrobić, przyjdą od tej grupy chłopaków, którzy przyjechali tutaj walczyć w mając jeden cel”.

“Ale jeśli widzisz grupę utalentowanych piłkarzy których posiada Argentyna, ich znaczenie w klubach w których grają, zdajesz sobie sprawę, że to sprawa kolektywu. Mam zbyt dużo na swoim talerzu niż oglądanie się na inne drużyny”.

Hierro pomimo przejęcia drużyny narodowej w przeddzień mistrzostw świata 2018 ma więcej powodów do zadowolenia. Jego podopieczni są liderami grupy B.

Tymczasem kurs na awans Argentyny z grupy D wynosi 1.83, na zdobycie przez nią mistrzostwa 21.00, a na turniejowy triumf Hiszpanów 5.50.

Chcesz obstawić mecz Nigeria – Argentyna? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

[vc_button2 title=”Otwórz konto w Betsson i obstawiaj Mundial na żywo” align=”center” color=”sky” size=”lg” link=”url:http%3A%2F%2Fmistrzostwaswiata.pl%2Fgo%2Fbetsson%2F||target:%20_blank|”]

[vc_row][vc_column][vc_cta_button call_text=”ARGENTYNA WYJDZIE Z GRUPY?

Kurs 1.83″ title=”Postaw 1 000 PLN i wygraj 1 830 PLN” target=”_blank” color=”btn-danger” size=”btn-large” href=”https://mistrzostwaswiata.pl/go/betsson/”][/vc_column][/vc_row]