Robert Lewandowski: Walka to za mało

0
894

Po drugim przegranym meczu z Kolumbią usprawiedliwień nie szukał kapitan Robert Lewandowski, który przyznał, że drużynie zabrakło jakości. “Sama walka nie wystarczy” uznał gwiazdor biało-czerwonych

Polacy zawalili mistrzostwa w Rosji już po dwóch grupowych starciach, w których nie sprostali Senegalowi (1:2) i Kolumbii (0:3).

Dotkliwa była szczególnie niedzielna porażka, która definitywnie pozbawiła Polaków szans na awans do fazy pucharowej turnieju.

Po rozegraniu dwóch z trzech spotkań nie zdobyliśmy nawet jednego punktu, a to oznacza, że w ostatnim meczu z Japonią zagramy jedynie o honor.

Robert Lewandowski choć sam nie błyszczał na boisku uznał, że jego drużynie brakowało jakości i zasłużenie przegrała z Kolumbią.

“Byliśmy słabsi. Nie ma co się oszukiwać. Walczyliśmy, ale na dzień dzisiejszy taką mamy jakość piłkarską, a nie inną” – skomentował Lewy.

“Staraliśmy się, ale bez umiejętności nie wygra się meczu. Nie wiedzieliśmy, jak odpowiedzieć. Taka wygląda obecnie polska piłka.

“Nie przeskoczymy poziomu, którego nie potrafimy przeskoczyć. (…). Wycisnęliśmy maksimum z tego, co mieliśmy” – kontynuuje napastnik.

“Co czujemy po spotkaniu z Kolumbią? Bezsilność. Cała drużyna się starała, ale sama walka to za mało. Nic więcej nie dało się zrobić. Myślę też, że poszczególne indywidualności decydują o tym, że przegrywamy spotkania.

Według snajpera Bayernu Monachium, Kolumbia może osiągnąć dobry wynik w trwających MŚ. “Dla mnie Kolumbia to kandydat do ćwierćfinału lub półfinału, minimum” – dodał.

Mistrzostwa w Rosji zakończymy w czwartek spotkaniem z walczącą o awans Japonią, która w niedzielę zremisowała z Senegalem 2:2 i ma na swoim koncie cztery punkty.

Stawka na wygraną Polski wynosi 3.10, a na strzelenie pierwszego gola przez Lewandowskiego 4.33. Z kolei wygrana Japonii obstawiana jest po kursie 2.62.

Grupa H – sprawdź tabelę oraz najbliższe mecze.

Chcesz obstawić mecz Japonia – Polska? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Postaw 1 000 PLN i wygraj 2 620 PLN

JAPONIA WYGRA Z POLSKĄ?

Kurs 2.62