BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Francja i Dania z awansem do 1/8

26. czerwca, 2018, 16:42

Po słabym widowisku Francja zremisowała z Danią (0:0) i zachowała czołowe miejsce w grupie C, podczas gdy ich rywal awansował jako wicelider tabeli. W drugim meczu Peru wygrało 2:0 z Australią.

Przed ostatnią serią gier faworytami do zajęcia 1. miejsca w grupie C byli Francuzi, którzy jako jedyni po dwóch spotkaniach zebrali komplet punktów.

Dania z kolei przystąpiła do starcia z dorobkiem czterech 'oczek’, a zagrozić jej mogła jedynie Australia, która z jednym punktem na koncie mierzyła się z Peru.

Remis był więc korzystny dla obu drużyn i dało się to odczuć na murawie. Przez 90. minut gry przewagę optyczną osiągnęli grający w pół rezerwowym składzie Trójkolorowi, choć z drugiej strony nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce Kaspera Schmeichela.

Duńczycy zaprezentowali wzorową organizację, lecz ich defensywne poświęcenie przełożyło się na znikomą ilość okazji strzeleckich.

Ostatecznie żadna z wyżej wymienionych ekip nie przerwała impasu strzeleckiego i pojedynek zakończył się rozczarowującym, bezbramkowym remisem.

Nic więc dziwnego, że zgromadzeni na moskiewskim Łużniki Stadium kibice żegnali piłkarzy gwizdami. Pod względem emocji był to najsłabszy mecz na mundialu.

W drugim spotkaniu Peru bez większych trudności pokonało najsłabszą w grupie Australię 2:0, a piłkę w sieci umieścili Andre Carillo (18.) i Paolo Guerrero (50.).

W 1/8 finału Francja zagra z drugim zespołem grupy D, podczas gdy Dania zetrze się z liderem tabeli, którym najprawdopodobniej będzie Chorwacja. 'Trójkolorowi’ natomiast mogą trafić na Argentynę, Islandię bądź Nigerię.

Kurs na dotarcie Danii do ćwierćfinału MŚ 2018 wynosi 3.25, a zdobycie mistrzostwa przez Francję obstawiane jest po 8.50.

Grupa C – sprawdź tabelę

Chcesz obstawić mecze 1/8 mundialu? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów