BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zlatan Ibrahimović wierzy w rodaków

zlatan ibrahimovic
29. czerwca, 2018, 11:07

Szwecja zdołała awansować do 1/8 finału mistrzostw świata 2018. Były reprezentant Trzech Koron jest przekonany, że Skandynawowie mogą sięgnąć po zwycięstwo w całym turnieju.

Zlatan Ibrahimović przez wiele lat był fundamentem reprezentacji Szwecji. Napastnik zagrał w barwach narodowych 116. razy, strzelając w tym czasie 62. bramki.

Ibra zakończył reprezentacyjną karierę po Euro 2016, 36-latek rozważał jednak powrót przy okazji mistrzostw świata 2018, tak się jednak nie stało, nie przeszkodziło to jednak jego kolegom w uzyskaniu awansu.

Trzy Korony w 1/8 finału podejmą Szwajcarię. Kurs na odpadnięcie Helwetów w meczu ze Szwedami wynosi 2.00. Ibra wierzy, że jego rodacy nie tylko przejdą pierwszą rundę fazy pucharowej, ale nawet pokuszą się o wygranie całej imprezy.

„Jestem bardzo szczęśliwy, dumny z bycia Szwedem, jeżdżę ze Szwecką flagą na samochodzie. Podbiłem świat, teraz Szwecja podbija świat” – powiedział Ibra.

Szwedzi wyszli z grupy F zajmując w niej pierwsze miejsce. Wygrali mecze z Meksykiem i Koreą Południową. Na drodze do finału mogą trafić na takie drużyny jak Anglia, Chorwacja i Hiszpania.

„Ktokolwiek będzie grał przeciwko Szwecji, z pewnością będzie miał ciężki czas, myślę że wszyscy o tym wiedzą” – zapewniał napastnik.

„Pokazali to, wiedzą o tym i nadal będą to robić. To będzie trudny mecz, starcie drużyn europejskich, zobaczmy co się wydarzy”.

„Zagrali przeciwko dwóm nieeuropejskim drużynom i obie pokonali, przegrali przeciwko Niemcom, którzy są Europejczykami. Myślę jednak, że tutaj nie będzie miało to znaczenia”.

Kurs na zakończenie przez Szwecję udziału w mistrzostwach świata 2018 na poziomie 1/8 finału wynosi 1.75, a na zdobycie przez nią pucharu świata 67.00.

Terminarz Mistrzostw Świata – sprawdź kto z kim i o której.

Chcesz obstawić mecz Szwecja – Szwajcaria 1/8 mundialu? Nic prostszego! Sprawdź ofertę firmy Betsson, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę. Betsson oferuje zakład bez ryzyka do 150 PLN.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów