BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

1/8 MŚ 2018: Brazylia – Meksyk, dzisiaj o godzinie 16:00

2. lipca, 2018, 7:46

Posiadanie w składzie wielkiego piłkarza oznacza, że na jego barki spada ogromna odpowiedzialność, podobna sytuacja ma miejsce w reprezentacji Brazylii. Zdaniem Casemiro jest to niedopuszczalne.

Brazylia dzisiaj mierzyć się będzie z Meksykiem, drużyną która pokonała mistrzów świata Niemców, i w dużej części przyczyniła się do ich odpadnięcia z turnieju już po fazie grupowej.

Casemiro na co dzień gra w Realu Madryt z Cristiano Ronaldo i ma sporo doświadczenia w grze z wielką gwiazdą przez co uważa, że sukces może dać tylko drużyna.

„Piłka nożna zawsze będzie miała jednego lub dwóch piłkarzy o których będą mówić ludzie. Oczywiście Neymar niewątpliwie jest dla nas takim piłkarzem, ale jeśli nie masz dobrego zespołu, nie jesteś w stanie wygrać” – mówił Casermiro.

„Mamy też innych wspaniałych piłkarzy. W przeszłości mieliśmy Romario, Pele, Ronaldo, ale cała grupa musi być dobra. To ważne aby mieć 11. piłkarzy grających razem”.

Pomocnik zdaje sobie sprawę, że nawet mając silną drużynę, wszystko może się zdarzyć. Zapewnia jednak, że Brazylia zrobi wszystko aby walczyć do ostatnich sił w najlepszy możliwy sposób.

„Jesteśmy zupełnie świadomi, że wejdziemy do historii tylko wtedy gdy wygramy i to właśnie próbujemy zrobić. Wraz z rozwojem turnieju stajemy się coraz lepsi, to normalne, ciągle będziemy stawać się lepsi” – tłumaczył piłkarz.

„Możemy jednak zagrać wielki mecz i zostać wyeliminowani, taka jest piłka nożna. Jednak jeśli przegramy, przegramy po wspaniałym meczu”.

Brazylia zagra z Meksykiem dzisiaj o godzinie 16:00, kurs na awans Canarinhos wynosi 1.20, na El Tri 4.33, a na zdobycie przez Brazylię mistrzostwa świata 2018 5.00.

Terminarz Mistrzostw Świata – sprawdź kto z kim i o której.

Chcesz obstawić mecz Brazylia – Meksyk? Nic prostszego! Sprawdź najlepsze kursy, kilkanaście lat na rynku, licencjonowana europejska firma, pamiętaj traktuj zakłady bukmacherskie jako zabawę.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów