BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Eliminacje MŚ 2022, mecz Hiszpania – Grecja już dzisiaj

25. marca, 2021, 11:27

Mecz eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 Hiszpania – Grecja odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:45. Trener reprezentacji Hiszpanii Luis Enrique nie bierze niczego za pewnik przed czwartkowym meczem przeciwko Grecji w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022.

La Roja otworzy rywalizację w grupie B w Granadzie przeciwko Grekom, a także zmierzy się ze Szwecją, Gruzją i Kosowem podczas kolejnych etapów kwalifikacji.

Prowadzący hiszpańską kadrę Luis Enrique doskonale zdaje sobie sprawę, że po jego drużynie należy spodziewać się uzyskania promocji do mistrzostw świata, ale twierdzi, że jego gracze będą szanować swoich rywali.

Selekcjoner jest ostrożny przede wszystkim wobec Grecji. „W teorii mamy do czynienia z drużynami narodowymi niższego szczebla. To wiąże się z wieloma komplikacjami i postaramy się nie popaść w ten błąd” powiedział dziennikarzom.

„Myślę, że w czwartek przejmiemy wiodącą rolę w spotkaniu. To bardzo pracowita jednostka. Będziemy musieli uważać na przejścia i faule. To nie będzie łatwe, szczególnie na początku meczu.

Hiszpania w swoim ostatnim spotkaniu – w listopadzie – pokonała Niemców aż 6:0 w Lidze Narodów. ale Enrique podkreślił, że mecz meczowi nie jest równy.

„Zwycięstwo to historia. Przeanalizowaliśmy tę partię, ale nie wnosi ona nic do tego, czego szukamy w teraźniejszości.

„Myśląc, że pokonując Niemcy 6:0, automatycznie pokonamy Grecję, to nic nie wiesz o piłce nożnej. Postaramy się nie popełnić tego błędu i spróbujemy ich pokonać na murawie” dodał.

Kurs na wygraną Hiszpanii wynosi 1.20. Stawka na zwycięstwo Grecji wynosi 13.00, a remis obstawiany jest po kursie 6.50.

Natomiast triumf podopiecznych Enrique w turnieju finałowym mistrzostwa świata w 2022 roku wynosi 10.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów