BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Eliminacje MŚ 2022, mecz Włochy – Irlandia Północna już dzisiaj

25. marca, 2021, 8:02

Mecz eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 Włochy – Irlandia Północna odbędzie się dzisiaj o godzinie 20:45. Reprezentacja Włoch ma podejść do starcia z Irlandią Północną ze szczególnie wysoką koncentracją. Selekcjoner Azzurri sugeruje, że w pierwsze mecze kwalifikacyjne to czas największych niespodzianek.

Włosi swoją drogę do powrotu na szczyt piłkarskiego świata rozpoczynają w czwartek od meczu z Irlandią Północą, z którą nie przegrali od 1958 roku i którą miażdżą wszelkimi statystykami.

Gospodarze meczu eliminacyjnego nie ponieśli porażki od 2018 roku, co daje im serię 22 meczów bez klęski podczas gdy Irlandczycy wygrali tylko raz w ostatnich 10 występach.

Choć patrząc na te liczby trudno uwierzyć w wygraną Irlandczyków, innego zdania jest sam Mancini. Włoch twierdzi, że styl gry gości sprawi jego podopiecznym mnóstwo kłopotów, a jeszcze większym problemem ma być długi czas rozbratu kadrowiczów i brak zgrania – ostatnie mecze reprezentacyjne rozgrywano w listopadzie.

„Pierwszy mecz kwalifikacyjny zawsze jest najtrudniejszy i najważniejszy, ponieważ jest rozgrywany po długiej przerwie. Musimy być bardzo, bardzo skoncentrowani i dobrze ten mecz rozpocząć” – zapowiada Mancini.

„Irlandia Północna to typowy brytyjski zespół, który szczególnie dobrze się broni i kontratakuje. Nie możemy podejmować ryzyka, ponieważ przestrzeni będzie bardzo niewiele”.

Oprócz Włochów i Irlandczyków w grupie C o awans na mistrzostwa rywalizują również Szwajcarzy, Bułgarzy i Litwini.

Kurs na dzisiejsze zwycięstwo Włochów wynosi 1.16, na remis 7.00, a na wygraną Irlandii Północnej 15.00.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać