BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Eliminacje MŚ 2022, wygrana reprezentacji Włoch

26. marca, 2021, 8:29

Leonardo Bonucci w czwartkowym, wygranym 2:0 meczu reprezentacji Włoch z Irlandią Północą świętował swój 100. występ w barwach narodowych. Doświadczony obrońca oczekuje dalszego rozwoju poziomu gry Azzurri.

Włosi odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu pokonując Irlandię Północną po trafieniach Domenico Berardiego i Ciro Immobile w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata.

Był to ich już 23. z rzędu mecz bez porażki i doskonałe świadectwo tego, jak długą drogę przebyli od czasu niezakwalifikowania się do ostatniego mundialu.

Wciąż nie wszystko jest jednak idealnie. Świętujący swój jubileuszowy, setny występ Bonucci był wściekły na kolegów za błędy w drugiej części gry. Dążenie do perfekcjonizmu ma jednak podparte pracą Roberto Manciniego i wierzy, że wkrótce nieustraszeni włosi będą jeszcze silniejsi.

„Zachowanie czystego konta jest ważne, nawet jeśli popełniliśmy mnóstwo błędów w drugiej połowie i mamy wiele do poprawy, zwłaszcza gdy to my jesteśmy w posiadaniu piłki” – komentował defensor.

„Ale to co najbardziej mi się podoba w reprezentacji Manciniego, to podejście do meczu. Nikogo się nie boimy, trzymamy nerwy na wodzy i wychodzimy na murawę, by wygrać. Za tym oczywiście stoi mnóstwo ciężkiej pracy, ale pomysły są jasne, przejrzyste i szybko je sobie wpajamy”.

„Do tego młodzi zawodnicy są niezwykle utalentowani, co w połączeniu ze skłonnością do poświęceń i ciężką pracą będzie dawać coraz lepsze wyniki”.

Włosi na boisko wrócą w niedzielę w wyjazdowym starciu z Bułgarią. Tymczasem kurs na ich wygraną w zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach Europy wynosi 13.00, na Anglię 6.00, a na Niemcy 8.00.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać