BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Eliminacje MŚ 2022, mecz Anglia – Polska już dzisiaj

31. marca, 2021, 8:19

Mecz Anglia – Polska już dzisiaj o godzinie 20:45, spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Wembley w Londynie. Arcytrudnym spotkaniem z naszpikowaną gwiazdami Anglią Polacy zwieńczą marcowe mecze w grupie I kwalifikacji do mundialu 2022.

Cztery punkty uzyskane w dwóch wcześniejszych spotkaniach przez piłkarzy Paulo Sousy nie powala na kolana, ale także nie komplikuje – póki co – naszej sytuacji w tabeli.

Ta może jednak ulec pogorszeniu po meczach zaplanowanych na środowy wieczór, kiedy to oprócz pojedynku Anglii z Polską odbędą się starcia Andory z Węgrami i San Marina z Albanią.

Uwzględniając wszystkie problemy kadry, wywalczenie jednego 'oczka’ będzie trzeba uznać za wielki sukces – niczym zwycięstwo.

Biało-Czerwoni zagrają na Wembley z silnymi rywalami bez swojego lidera i kapitana Roberta Lewandowskiego, którego uraz kolana okazał się ciut poważniejszy niż pierwotnie zakładano.

Lewego zabraknie na murawie, ale trener Sousa powtarza, że jego absencja może być szansą dla innych graczy i może wzmocnić mentalność drużyny. Pod nieobecność Lewandowskiego na szpicy powinien wystąpić Arkadiusz Milik lub Krzysztof Piątek.

Na szczęście z drużyny nie wypadł Grzegorz Krychowiak, którego ostatecznie dopuszczono do gry po przeprowadzeniu drugiego – negatywnego – testu. Z tego powodu w zespole brakuje Mateusza Klicha.

Do pierwszej 'jedenastki’ ma wrócić Jan Bednarek, który grając w angielskiej Premier League na co dzień rywalizuje z angielskimi gwiazdami.

„Musimy skupić się też na naszej grze. Na tym jak mamy stwarzać sobie sytuacje, co chcemy grać. Nie jedziemy na Wembley, aby się bronić” zapowiedział stoper Southampton.

Polacy tylko niezłomną walką będą mogli postawić się technicznie grającej Anglii, która zagra praktycznie w swoim najmocniejszym składzie i będzie murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

Pierwszy gwizdek zabrzmi na Wembley o godzinie . Kurs na wygraną reprezentacji Polski wynosi 10.00, na remis 5.00, a zwycięstwo Anglii obstawiana jest po 1.33.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów