BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Hansi Flick liczy na poprawę jakości gry reprezentacji Niemiec

5. września, 2021, 9:34

Hansi Flick zapowiada, że niemiecki zespół potrzebuje nieco czasu na poznanie jego trenerskich metod, ale poprawa jakości gry ma być widoczna już podczas dzisiejszego meczu eliminacji mistrzostw świata przeciwko Armenii.

Kurs na zwycięstwo Niemiec w Stuttgarcie w niedzielnym meczu na szycie grupy J z Armenią wynosi 1.062, podczas gdy na zwycięstwo gości 29.00.

Dla zespołu Die Mannschaft będzie to drugi z rzędu mecz pod wodzą byłego szkoleniowca Bayernu Monachium. Flick zastąpił w sierpniu Joachima Lowa, który prowadził Niemców przez ostatnie 15 lat.

Flick zadebiutował w nowej roli, prowadząc podopiecznych do wygranej 2:0 nad Lichtensteinem, choć spodziewano się bardziej imponującego zwycięstwa. Niedzielny mecz będzie jednak testem znacznie większego kalibru – Armenia jest jedynym zespołem grupy J bez porażki, a także liderem, cieszącym się przewagą jednego punktu nad Niemcami.

„Oczywiście nie możemy być zadowoleni ze zwycięstwa 2:0 nad Lichtensteinem, ale jesteśmy dopiero na początku nowej wspólnej drogi, mamy nowego trenera i nowe metody, więc potrzebujemy czasu” – mówił przed najbliższym meczem Hansi.

„Piłkarze wysyłają dobre sygnały i okazują chęć wprowadzania w życie rzeczy, które omawialiśmy”.

Flick nie będzie mógł w niedzielę skorzystać z usług Thomasa Mullera, który po doznaniu kontuzji wrócił już do klubu. Zagrać nie będzie mógł także cierpiący na uraz po ostatnim meczu Robin Gosens, a niepewny jest udział w grze chorego na grypę Kaia Havertza. Dobrą wiadomością jest natomiast powrót Manuela Neuera.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów