BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Mecz San Marino – Polska, już dzisiaj o godzinie 20:45

5. września, 2021, 9:38

Reprezentacja Polski zagra już dzisiaj piąty mecz eliminacji mistrzostw świata 2022 w Katarze. Mierząc się na wyjeździe z San Marino liczyć się będzie tylko jeden wynik, czyli wysokie zwycięstwo.

Sytuacja Biało-Czerwonych w grupie I nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli chcą awansować na mundial z pierwszego miejsca. Po remisie Węgrami, porażce z Anglikami i wygranymi nad Andorą i Albanią musi odnieść kolejne zwycięstwo i wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują.

Kurs na wygraną Polaków na San Marino Stadium w Serravalle wynosi 1.01, a na liczbę goli w meczu powyżej granicy 2,5 trafień 1.08.

Różnica między oboma zespołami jest kolosalna. Polska jest obecnie 27. najlepszą drużyną na świecie, a San Marino 209., czyli przedostatnią. Wartość rynkowa całego zespołu gospodarzy wynosi około 990 tysięcy euro, podczas gdy Polaków blisko 266 milionów.

Ponadto największymi ostatnimi sukcesami gospodarza niedzielnego meczu są bezbramkowe remisy z Gibraltarem i Lichtensteinem – w samych eliminacjach przegrali wszystkie mecze, tracąc 12 goli i nie strzelając ani jednego.

Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie z Polską, nie będzie tu zaskoczenia, ponieważ Biało-Czerwoni wygrali wszystkie, a w tylko trzech ostatnich strzelili 20 goli.

Nie powinien nikogo zaskoczyć także fakt, że sam Robert Lewandowski strzelił San Marino pięć goli, choć nie zagrał w ostatnim spotkaniu tych zespołów w 2013 roku.

Polski supernajper ponownie może nie wybiec na boisko, a przynajmniej nie w pierwszym składzie. Podobny los może dotyczyć innych podstawowych piłkarzy, którzy będą wypoczywać przed znacznie trudniejszym meczem z Anglią.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów