BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Hayya Hayya (Better Together) oficjalna piosenka MŚ 2022

1. kwietnia, 2022, 16:37

Premiera oficjalnej piosenki Mistrzostw Świata Katar 2022 rozpoczyna się dzisiaj wraz z wydaniem singla Hayya Hayya (Better Together), w którym występują Trinidad Cardona, Davido i Aisha, przed dzisiejszym losowaniem finału turnieju.

Wydając singiel i oficjalną ścieżkę dźwiękową MŚ 2022, FIFA kontynuuje realizację strategii FIFA Sound, ogłoszonej na początku 2021 roku, i chce nawiązać kontakt z publicznością na całym świecie poprzez wspólne pasje, jakimi są piłka nożna i muzyka. Strategia ta została opracowana w celu stworzenia innowacyjnych i znaczących połączeń między fanami piłki nożnej, entuzjastami muzyki, zawodnikami, artystami oraz grą i piosenkami, które wszyscy kochają.

Połączenie przełomowej amerykańskiej gwiazdy Trinidad Cardona, ikony afrobeats Davido i katarskiej sensacji Aishy oddaje ducha Mistrzostw Świata i strategii FIFA Sound, łącząc inspiracje z całego świata.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów