BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Milik nie trenował z drużyną

Arkdiusz Milik
4. października, 2022, 14:30
Arkadiusz Milik | Fot. VINCENZO PINTO /AFP

Arkadiusz Milik przychodząc do drużyny Juventusu miał pełnić rolę drugiego napastnika. Szybko udowodnił, że trzymanie go na ławce jest błędem. W 7 meczach strzelił 4 gole i stał się jednym z kluczowych zawodników w drużynie. Jednak jego występ w środowym spotkaniu z zespołem M. Haifa jest zagrożony.

Reprezentant Polski nie uczestniczył w porannej sesji treningowej z drużyną. Napastnik samotnie ćwiczył na siłowni, co może oznaczać, że ma on jakieś problemy fizyczne. Spekuluje się o przeciążeniu zawodnika, lecz aktualnie nie ma podanej konkretnej przyczyny. Jeśli okaże się, że nie jest to nic poważnego powinniśmy zobaczyć go w jutrzejszym spotkaniu.

Pomimo tego, że uraz nie wydaje się go wykluczyć na dłuższy okres czasu należy pamiętać o przeszłych problemach zdrowotnych Polaka, który w swojej karierze niejednokrotnie musiał pauzować przez kontuzje. Spekuluje się, że piłkarz Juventusu mógłby w swojej karierze osiągnąć o wiele więcej gdyby nie przymusowe przerwy w grze. Nawet jeśli napastnik nie pojawi się jutro na murawie jego zespół jest dużym faworytem i powinien spokojnie pokonać drużynę z Izraela.

Grupa C – Tabela i terminarz grupy C Mistrzostw Świata 2022

Czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy? Kursy na zajęcie pozycji 1-2 w grupie C są następujące: Argentyna 1.08, Meksyk 1.85, Polska 1.90, Arabia Saudyjska 7.50.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów