BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Filar reprezentacji Polski z urazem

Kamil Glik - Reprezentacja Polski
5. października, 2022, 11:13
Kamil Glik - Reprezentacja Polski | Fot./ Andrzej Lange/ PAP

W niedzielę Kamil Glik rozgrywał kolejny mecz w składzie Benevento. Niestety w 61 minucie meczu musiał zejść z murawy za sprawą kontuzji. Według informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka z meczyki.pl wczoraj miał on przeprowadzone badania, po których będzie pauzował kilkanaście dni.

Obrońca grający w Serie B przez ostatnie lata był podstawowym stoperem reprezentacji Polski. Pomimo ostatnich kilku gorszych występów w koszulce narodowej nadal uważa się, że Glik w formie to klucz do skutecznej defensywy na mundialu.

Miejmy nadzieję, że po powrocie do zdrowia nasz defensor znowu stanie się liderem obrony Polski i poprowadzi ją w dobrej formie przez mecze grupowe, które się zaczynają za nieco ponad miesiąc bowiem już 22 listopada rozegramy pierwszy mecz na mundialu w Katarze z drużyną Meksyku.

Sprawdź inne mecze Polaków – Terminarz grupy C

Wierzysz w wygranie grupy przez reprezentacje Polski? Bukmacherzy oferują wysokie kursy w okolicach 5.50 jeśli podopieczni Czesława Michniewicza wyjdą z pierwszego miejsca.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów