BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Wiemy gdzie będzie mieszkać reprezentacja Polski na MŚ 2022

Ezdan Palace - Mistrzostwa Świata
5. października, 2022, 10:08
Ezdan Palace | Fot. www.ezdanpalace.qa

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz do Kataru przyleciał już kilka dni temu. Na własnej skórze przekonał się o luksusowych warunkach jakie będą towarzyszyły polskiej kadrze podczas pobytu na mundialu. Ezdan Palace to pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się w Doha. Został wybudowany specjalnie na potrzeby turnieju.

Luksusowy hotel jest położony kilka kilometrów od stadionów, na których Polska rozegra swoje grupowe mecze w listopadzie. Podróż powinna więc stanowić około 20 minut. Do swojego użytku Polacy będą mieli boiska treningowe, baseny oraz siłownie czyli wszystko, aby mogli się dobrze przygotować do nadchodzących meczów.

Portal sport.pl podaje, że oprócz selekcjonera w Katarze znajduje się kilka osób ze sztabu Michniewicza: Karol Bortnik, Kamil Potrykus i Tomasz Leśniak.


Oprócz wizyty w hotelu selekcjoner ma zamiar wybrać się na mecz ligi arabskiej, żeby na żywo zobaczyć grę Grzegorza Krychowiaka, który w ostatnim meczu popisał się pięknymi dwoma bramkami z dystansu.  Trener chce również poznać poziom jaki prezentują piłkarze Arabii Saudyjskiej, z którą zmierzymy się 26 listopada.

Grupa C – Terminarz i tabela grupy C

Reprezentancja Polski na mundialu w Katarze nie jest faworytem swojej grupy. Bukmacherzy podają następujące kursy na wyjście z grupy C: Argentyna 1.08, Meksyk 1.85, Polska 1.90, Arabia Saudyjska 7.50.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów