BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Reprezentanci Dani pojadą na mundial bez rodzin

Christan Eriksen - Reprezentacja Danii
6. października, 2022, 11:26
Christan Eriksen | Fot. twitter.com/EURO2020

Jak podaje reuters Duńczycy udający się na Mistrzostwa Świata 2022 pojadą do Kataru bez swoich rodzin. Jest to kolejny protest wobec organizatorów, którzy nie respektowali praw ludzi pracujących przy budowie stadionów.

Podczas poprzednich finałów najważniejszych turniejów w piłce nożnej reprezentanci Danii podróżowali do kraju organizującego wraz ze swoimi żonami albo dziewczynami. W tym roku, aby nie promować postępowania organizatorów partnerki piłkarzy nie znajdą się na pokładzie samolotu lecącego do Kataru.

Wcześniej producent koszulek reprezentacji Danii ukazał stroje przygotowane na mundial. Są one w jednym kolorze, a logo firmy i duńskiej federacji jest praktycznie niewidoczne.

Na poprzednim mundialu Dania odpadła w 1/8 z późniejszym finalistom Mistrzostw Świata Chorwacją. Jeśli wierzysz, że w tym roku również wyjdą z grupy możesz to obstawić po kursie 1,28, natomiast za zajęcie pierwszego miejsca bukmacherzy oferują kurs 4.0.

Kiedy i z kim grają Duńczycy? Wszystko znajdziesz tutaj.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów