BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Uraz czaszki reprezentanta Kanady

Alphonso Davies
10. października, 2022, 11:53
Alphonso Davies | Fot.Alexander Hassenstein/Getty Images

W sobotnim meczu pomiędzy Bayernem Monachium a Borussią Dortmund Alphonso Davies został trafiony w głowę przez zawodnika BVB Jude Bellinghama. Sztab medyczny udzielił mu pomocy, lecz zawodnik nie powrócił do gry i został przewieziony do szpitala.

Jak podaje oficjalna strona Bayernu Monachium Kanadyjczyk doznał stłuczenie czaszki. Nie wiadomo ile potrwa przerwa bocznego obrońcy, lecz nie powinna być długa. Zawodnik czuje się dobrze, ale wczoraj nie trenował z drużyną.

Jego wyjazd do Kataru nie jest zagrożony z czego na pewno cieszy się selekcjoner John Herdman. Alphonso Davies jest kluczowym piłkarzem, który będzie stanowił o sile drużyny na Mistrzostwach Świata 2022.

Kanada trafiła do mocnej grupy, w której prawdopodobnie będzie biła się o 3 miejsce z reprezentacją Maroka. Informację o spotkaniach grupy F znajdziesz tutaj.

Pierwszy mecz w Katarze Kanadyjczycy zagrają z Belgią. Na ich zwycięstwo kurs wynosi aż 9.80 .

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów