150% BONUSU DO PIERWSZEGO DEPOZYTU
Otrzymać

Matty Cash wraca do gry

Matty Cash - Reprezentacja Polski
11. października, 13:31
Matty Cash | Fot. News Images/Sipa USA/East News

Matty Cash, który w zremisowanym meczu 1:1 Aston Villy z Manchesterem City musiał opuścić spotkanie już w 27 minucie przez kontuzje znowu powraca na boiska Premier League. Wczoraj rozegrał cały mecz z drużyną Nottingham Forest

Polak grający po prawej stronie boiska stał się jedną z kluczowych postaci drużyny Czesława Michniewicza. Polscy kibica nie wyobrażają sobie, że po prawej flance w Katarze będzie biegał inny zawodnik niż Matty Cash. Od swojego debiutu regularnie pokazuje, jak dobrym zawodnikiem jest i dlaczego to on ma być pierwszym wyborem na mundialu.

W ostatnich meczach reprezentacji Polski z Holandią i Walią nie widzieliśmy go jednak na boisku. Wszystko przez kontuzję uda, która wykluczyła go na pewien czas. Wczoraj znowu mogliśmy go podziwiać w grze, co na pewno ucieszyło wszystkich kibiców naszej kadry.

Liczymy, że inne urazy będą go omijać szerokim łukiem i zdobędzie bardzo dobrą formę na mecze reprezentacji w Katarze. Niestety jego klubowy kolega Jan Bednarek może pojechać na mundial w słabszej formie. Wszystko przez brak minut w drużynie Stevena Gerrarda, więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie.

Szukasz tabeli i informacji z grupy C? Wszystko znajdziesz tutaj.

Polska wyjdzie z grupy na mundialu? Bukmacherzy wystawiają na to zdarzenie kurs 1.90 !

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
150% BONUSU DO PIERWSZEGO DEPOZYTU!
Otrzymać