BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Wiemy z kim Krychowiak będzie się przygotowywał do mundialu

Grzegorz Krychowiak - Reprezentacja Polski
12. października, 2022, 18:19
Grzegorz Krychowiak | Fot. Newspix.pl / Łukasz Grochala / Cyfrasport

Grzegorz Krychowiak występujący w drużynie Al Shabab ostatni mecz przed mundialem rozegra w następną sobotę (15.10), po tym spotkaniu najwyższa klasa rozgrywkowa w Arabii Saudyjskiej jest wstrzymana i zacznie grać dopiero po Mistrzostwach Świata. Żeby podtrzymać dobrą formę polski pomocnik będzie trenował z Legią Warszawa.

Według SPORTOWYCH FAKTÓW Krychowiak porozumiał się z drużyną ze stolicy Polski i ostatnie tygodnie przed wyjazdem do Kataru spędzi trenując z zawodnikami stołecznego klubu. Pozwoli mu to w maksymalnym stopniu utrzymać formę przed turniejem.

Pomimo tego, że sam trening nie będzie tak efektywne jak regularne rozgrywanie meczów to i takie rozwiązanie będzie lepsze niż przygotowywanie się samemu lub z trenerem personalnym. Rywalizacja pomiędzy zawodnikami na pewno przyniesie pozytywy.

W obliczu kontuzji środkowych pomocników w naszej kadrze, selekcjoner reprezentacji Polski liczy na dobrą formę Grzegorza Krychowiaka, który najpewniej w Katarze będzie grał w roli defensywnego pomocnika. Brak meczów w ostatnich tygodniach przed mundialem jest problemem, lecz polski zawodnik robi wszystko, żeby być dobrze przygotowany do Mistrzostw Świata.

Więcej informacji z naszej grupy znajdziesz na naszej stronie.

Polska okaże się najlepsza? Awans z pierwszego miejsca bukmacherzy wyceniają kursem 5.50.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów