BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Polak nominowany do nagrody Golden Boy

Nicola Zalewski
14. października, 2022, 11:04
Nicola Zalewski | Fot. Szymon Starnawski

Nicolo Zalewski został nominowany wśród 20 zawodników do nagrody Golden Boy. Jest to bardzo duże wyróżnienie dla Polaka, który udowadnia, że jest jednym z najlepszych młodych zawodników na świecie.

Zawodnik Romy, który jest w ścisłej czołówce graczy do 21 roku życia swoją dobrą grą  zachwyca nie tylko kibiców Polski, lecz także wielu ekspertów co może potwierdzić nominacja do nagrody. Pomimo tego, że szanse na wygraną są niskie to samo wyróżnienie może dać dużo pewności siebie Polakowi.

Lista zawodników, którzy są razem nominowani z Zalewskim pokazuje jak mocne jest to zestawienie. Znajdują się na niej zawodnicy stanowiący o sile najlepszych klubów na świecie, chociażby zwycięzca zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów – Eduardo Camavinga.

Miejmy nadzieję, że ta nominacja wpłynie pozytywnie na zawodnika Romy, który w listopadzie będzie miał wpływ na to jak nasza reprezentacja poradzi sobie na mundialu w Katarze.

Więcej informacji o zawodnikach z grupy C Mistrzostw Świata znajdziesz na naszej stronie.

Polska zajmie wyższe miejsce w grupie od Meksyku? Kurs u bukmacherów na to zdarzenie to 1.95.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów