BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Krystian Bielik wraca do formy

Krystian Bielik - Birmingham
15. października, 2022, 17:50
Krystian Bielik | Fot. Birmingham Mail

Krystian Bielik czyli jeden z największych talentów ostatnich lat przez ostatnie miesiące zmagał się z kolejną kontuzją, która wyeliminowała go na dość długi okres. Pomocnik Birmingham zbiera pochwały od trenera po powrocie na boisko.

Polak od kwietnia tego roku pauzował z powodu kolejnego urazu w karierze. Wcześniej 2 razy zmagał się z bardzo poważnymi zerwaniami więzadeł. Powrócił on na boiska Championship 3 września w wygranym 1:0 meczu z Preston.

Jak podaje DERBYTELEGRAPH trener John Eustace jest zachwycony Polakiem i bardzo chciałby, żeby pojechał on na mundial w Katarze. Według szkoleniowca oznaczałoby to, że Bielik bardzo pomógł drużynie. Chciałby on również pozostania defensywnego pomocnika w Birmingham, lecz to nie od niego będzie zależało.

Polak trafił do drużyny z Championship po tym, jak trener Czesław Michniewicz zapowiedział, że do Kataru nie pojadą zawodnicy grający na poziomie League One. Selekcjoner Polski bardzo dobrze zna Bielika, z którym współpracował w reprezentacji młodzieżowej.

W obliczu kontuzji w polskiej kadrze i zwyżkującej formy Krystiana możliwe, że zobaczymy go jako podstawowego zawodnika naszej kadry na Mistrzostwach Świata 2022.

Sprawdź terminarz mundialu w Katarze.

Polska nie przegra z Argentyną na Mistrzostwach Świata? Bukmacherzy wystawiają to zdarzenie po kursie 2.17.

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać