BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zainteresowanie Manchesteru United reprezentantem Meksyku

Hirving Lozano
16. października, 2022, 7:45
Hirving Lozano | Fot. PressFocus

Hirving Lozano to 27-letni ofensywny zawodnik Napoli. W tym sezonie nie mógł liczyć na bardzo dużo minut zespołu z Neapolu ze względu na wysoką formę Matteo Politano. Jednak w ostatnich 2 meczach zdobył 2 gole co sprawiło, że może liczyć na więcej minut od trenera Luciano Spalletiego.

Meksykaninem według MUNDODEPORTIVO interesuje się Manchester United. Pomimo słabszego sezonu nie kwestionują jego dużej jakości jaką może wnieść do angielskiej drużyny. Czekają na moment, kiedy Napoli zgodzi się na sprzedaż swojego zawodnika.

Lozano w ekipie Czerwonych Diabłów miałby bardzo dużą konkurencję. Byłby to jednak skok jeśli chodzi o prestiż klubu pomimo słabszego okresu w ostatnich latach. Hirving niejednokrotnie pokazywał swoje wysokie umiejętności, chociażby w reprezentacji Meksyku, w której w 59 meczach zdobył 16 goli.

Sprawdź grupę Meksyku na mundialu.

Polska pokona Meksyk w pierwszym meczu na mundialu? Kurs na zwycięstwo Polaków to 2.60.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów