1400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu
Otrzymać

Niesamowita forma Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński
17. października, 11:06
Piotr Zieliński | Fot. Alessandro Garofalo / AP

Piotr Zieliński w tym sezonie zalicza praktycznie same bardzo dobre mecze. Swoją kapitalną formę prezentuje zarówno w barwach Napoli, jak i reprezentacji Polski. Jest to najlepszy czas w karierze Polaka.

Przez lata w Polsce uważano, że Piotr Zieliński to piłkarz z potencjałem na najwyższy europejski poziom, lecz coś go blokuje od wykorzystania w pełni swoich umiejętności. Jerzy Brzęczek, kiedy prowadził reprezentację Polski powiedział nawet słynne zdanie „Jeżeli Zieliński wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie, to będziemy mieli zawodnika, którego będą nam zazdrościć wszyscy na świecie.”

Możliwe, że faktycznie coś „przeskoczyło” w głowie Zielińskiego i prezentuje on formę na najwyższym europejskim poziomie. W 14 meczach dla drużyny z Neapolu zdobył 4 gole i 6 asyst. Jest jednym z najważniejszych zawodników trenera Luciano Spallettiego.

We wczorajszym meczu Napoli vs Bologna kolejny raz pokazał się z bardzo dobrej strony. Jego drużyna wygrała 3:2, a Zieliński od portalu SOFASCORE dostał notę 8.0. Tylko Khvicha Kvaratskhelia był lepiej oceniony od Polaka.

Podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski był on jednym z najjaśniejszych punktów naszej kadry. Bardzo dobrze pokazał się chociażby w przegranym meczu 2:0 z Holandią, kiedy to drużyna Czesława Michniewicza grała słabo. Jednak Zieliński zagrał dobre spotkania i dzięki jego świetnemu podaniu mogliśmy zdobyć bramkę.

Miejmy nadzieję, że świetnymi zagraniami 28-letniego Polaka będziemy mogli zachwycać się podczas mundialu w Katarze.

Terminarz turnieju znajdziesz na naszej stronie.

Kurs na wyjście reprezentacji Polski z grupy C wynosi 1.90.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
100% bonus do kwoty 500 PLN!
Otrzymać