1400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu
Otrzymać

Jakub Kamiński z pierwszym golem w nowym klubie

Jakub Kamiński
19. października, 14:32
Jakub Kamiński | Fot.vfl-wolfsburg.de

Podczas wczorajszego wygranego meczu pucharu Niemiec 2:1 z drużyną Braunschweig Jakub Kamiński zdobył pierwszą bramkę w barwach Wolfsburga. Młody Polak do klubu z Niemiec dołączył w lipcu tego roku.

20-letni reprezentant Polski nie miał łatwego życia od odejścia z Lecha Poznań. Musiał przystosować się do pracy w jednej z najlepszych lig na świecie, co stanowił duży przeskok od tego, czego wymaga polska ekstraklasa. Praca na treningach w Niemczech wygląda zupełnie inaczej, co stanowiło początkowo problem.

Na początku sezon nie dostawał dużo szans od trenera Wolfsburgu. W ostatnim czasie natomiast wygląda to lepiej, bramka we wczorajszym meczu powinna dać zawodnikowi dużo pewności siebie, a szkoleniowcowi wiadomość, że warto stawiać na Polaka.

Jakub Kamiński to 3-krotny reprezentant Polski, w której zdobył dotychczas 1 bramkę w meczu z Walią. Czesław Michniewicz liczy na dobrą formę „Kamyka” przed zbliżającym się mundialem, gdzie może dostać sporo minut od selekcjonera. Miejmy nadzieję, że na Katarze 20-latek będzie grał bardzo dobrze a jego forma się poprawi w następnych miesiącach.

Sprawdź kiedy i z kim Polska zagra na mundialu.

Argentyna zajmie 1 miejsce, a Polska 2 w grupie C w Katarze? Kurs na to wynosi 3.00.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
100% bonus do kwoty 500 PLN!
Otrzymać