BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Tymoteusz Puchacz z bramkę w Pucharze Niemiec

Tymoteusz Puchacz - Reprezentacja Polski
20. października, 2022, 9:50
Tymoteusz Puchacz - Reprezentacja Polski | Fot. Getty Images / James Williamson

Tymoteusz Puchacz we wczorajszym meczu Pucharu Niemiec, który jego Union Berlin wygrał 2:0 z drużyną Heidenheim. Polak już w 7 minucie otworzył wynik spotkania wpisując się na listę strzelców.

Polak zaliczył bardzo dobry mecz wczoraj. Był to dopiero jego drugi występ w tym sezonie. Jest to problem reprezentanta Polski, który od momentu opuszczenia Lecha Poznań nie może wywalczyć regularnych występów na boisku.

W tym sezonie rozegrał tylko 136 minut, nie jest to również komfortowa sytuacja dla Czesława Michniewicza, który oznajmił, że Puchacz nie będzie powołany na mundial, jeśli nie zacznie grać w klubie. Dzisiaj o 14 dowiemy się, czy zawodnik Unionu znajdzie się w szerokiej kadrze ogłoszonej przez selekcjonera reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że Tymek Puchacz to 12-krotny reprezentant naszej kadry. Debiutował on jeszcze za kadencji Paulo Sousy. Na swoim koncie ma 3 asysty, lecz dużo kibiców krytykuje jego grę w reprezentacji twierdząc, że jedynie przygotowanie fizyczne ma dobre, a umiejętności czysto piłkarskie są na niskim poziomie.

Sprawdź grupę C na mundialu w Katarze.

Polska wyjdzie z grupy na mundialu? Bukmacherzy wystawiają kursy o wartości 1.90.

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać