BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Znamy szeroką kadrę reprezentacji Polski na mundial

Reprezentacja Polski
20. października, 2022, 14:08
Reprezentacja Polski |Fot. PAP

Dzisiaj o 14:00 Czesław Michniewicz ogłosił szeroką kadrę na mundial w Katarze. Selekcjoner reprezentacji Polski wytypował 47 zawodników, którzy powalczą o wyjazd na Mistrzostwa Świata 2022.

Polski szkoleniowiec niektórymi wyborami mógł zaskoczyć wielu kibiców. Maik Nawrocki i Artur Jędrzejczyk to obrońcy co do których Polacy nie są przekonani. O tym, że prawdopodobnie znajdą się w szerokiej kadrze pisaliśmy tutaj. Przypomnijmy, że finalnie do Kataru pojedzie tylko 26 zawodników, a więc 21 z dzisiejszej listy odpadnie.

Lista wszystkich powołanych:

Z każdej formacji Michniewicz będzie musiał wykluczyć jednego klub kilku zawodników. Ciekawie zapowiada się walka o wyjazd wśród napastników. Każdy z nich może być bardzo dużym wzmocnieniem. Najprawdopodobniej do Kataru nie poleci Adam Buksa, który długo leczył kontuzje, a po jej wyleczeniu zbiera mało minut co może mieć przełożenie na słabszą formę.

Sprawdź tabelę i terminarz grupy Polaków na mundialu.

Polska ukończy grupę wyżej niż Arabia Saudyjska? Bukmacherzy wystawiają kurs 1.20.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów