1400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu
Otrzymać

Cristiano Ronaldo zawieszony przez Manchester United

Crisitano Ronaldo
21. października, 8:48
Crisitano Ronaldo | Fot. PAUL ELLIS/AFP/East News

Cristiano Ronaldo nie wystąpi w najbliższym meczu Manchesteru United z Chelsea. Jest to oficjalne oświadczenie  klubu po ostatnim meczu z Tottenhamem, w którym Ronaldo siedział na ławce rezerwowych i zszedł do szatni przed ostatnim gwizdkiem.

Portugalczyk zalicza bardzo słaby sezon, w 12 meczach strzelił tylko 2 bramki i zaliczył 1 asystę. Brak formy przekłada się na frustrację na boisku i poza nim czego najlepszym przykładem jest zejście do szatni zanim mecz się skończył. Erik Ten Hag zawiesił zawodnika na następny mecz, a Cristiano Ronaldo w mediach społecznościowych wydał oświadczenie.

Pisze w nim o tym, że musi nadal ciężko pracować jak to robił dotychczas i że przez całą karierę szanował swoich kolegów z drużyny i trenerów. Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo w kwietniu stracił swoje dziecko, media twierdzą, że przez to przeżywa depresje co bardzo wpływa na jakie formę na boisku.

Portugalczyk to kapitan swojej reprezentacji, od lat jest jej mocnym punktem i na pewno będzie chciał się mocno przygotować do zbliżającego się mundialu.

Grupa H – tabela i terminarz

Portugalia dojdzie do finału w Katarze? Obstawiaj po kursie 7.00

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
100% bonus do kwoty 500 PLN!
Otrzymać