BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Znamy komentatorów meczów Polaków na mundialu

Jacek Laskowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek
21. października, 2022, 13:42
Jacek Laskowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek | Fot. TVP.pl

TVP opublikował dzisiaj listę komentatorów podczas tegorocznych wraz z meczami podczas których będzie można ich usłyszeć. Najbardziej kibice czekali na informację kto skomentuje mecze grupowe Polaków.

Mecz z Meksykiem będziemy mogli oglądać z komentarzem Mateusza Borka i Janusza Michalika jako eksperta. Następne dwa spotkania jako „jedynka” skomentuje Jacek Laskowski, a wraz z nim kolejno Marcin Żewłakow i Robert Podoliński będą w roli eksperta.

Zaskoczeniem może być, że żadnego meczu Polaków nie skomentuje legenda jaką jest Dariusz Szpakowski. Znalazł się on oczywiście na liście osób komentujących mundial, lecz nie usłyszymy jego głosu podczas meczów reprezentacji Polski. Cały skład komentatorów to: Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Jacek Laskowski, Przemysław Pełka, Maciej Iwański  i Sławomir Kwiatkowski.

Sprawdź terminarz zbliżającego się mundialu.

Obrońcy tytułu znowu powalczą o zwycięstwo w turnieju? Kurs na wejście Francji do finału to 3.75.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów