BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Wiemy kiedy prognozowany jest powrót Modera

Jakub Moder
22. października, 2022, 15:53
Jakub Moder | Fot. Getty Images

Według „The Athletic” Jakub Moder ma wrócić do gry dopiero w marcu następnego roku. Jeśli nie wyleczy się szybciej będzie to prawie roczna przerwa zawodnika Brighton.

W kwietniu tego roku Polak doznał bardzo poważnej kontuzji w meczu z Norwich. Zerwał on więzadła krzyżowe i musiał przejść operację. Twierdzono, że zdąży wyzdrowieć przed mundialem w Katarze, lecz podczas rehabilitacji pojawiły się problemy, które przesunęły planowany powrót.

Następnie twierdzono, że na początku przyszłego roku pomocnik reprezentacji Polski będzie już zdrowy i gotowy do grania w piłkę nożną. Jak się dzisiaj okazało Brighton prognozuje powrót Modera dopiero na marzec następnego roku. Oznacza to prawie roczną przerwę Kuby od gry.

Miejmy nadzieję, że proces leczenia przebiegnie zgodnie z prognozą i nie będzie żadnych kolejnych komplikacji. Moder stawał się kluczową postacią zespołu Brighton. Oby po powrocie na boisko szybko odzyskał formę i wywalczył pierwszy skład w drużynie z Premier League.

Najnowsze wiadomości z piłki nożnej dostępne są na naszej stronie.

Polska zajmie miejsce na mundialu w przedziale 1-16? Obstawiaj po kursie 1.85.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów