BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Cristiano Ronaldo odbędzie rozmowę z Erikiem Ten Hagiem

Cristiano Ronaldo
24. października, 2022, 12:08
Cristiano Ronaldo | Fot. Matthew Ashton / Getty Images

Cristiano Ronaldo w przedostatnim meczu Manchesteru United z Tottenhamem odmówił wejścia na boisko i udał się do szatni przed końcowym gwizdkiem. W związku z tym został on odsunięty od drużyny i nie mógł wystąpić w sobotnim meczu z Chelsea. Teraz czeka go osobista rozmowa ze szkoleniowcem.

Według The Athletic obie strony mają się spotkać i porozmawiać o obecnej sytuacji. Ten Hag ma wysłuchać Ronaldo co sądzi o ostatnich wydarzeniach i spytać czy pasuje mu opcja, że nie będzie wystawiany od początku w każdym meczu. Holender jednak chciałby, żeby Ronaldo został w drużynie do końca sezonu.

Jeśli Portugalczykowi nie będzie odpowiadać ten układ prawdopodobnie klub nie będzie robił mu problemów ze zmianą otoczenia. Kłopotem mogą być bardzo wysokie zarobki Ronaldo, który jest najlepiej opłacanym zawodnikiem Manchesteru United, a potencjalne nowe zespoły zapewne nie chciałyby płacić mu tak dużo.

Cristiano Ronaldo pomimo słabej formy nadal jest liderem swojej reprezentacji, z którą zagra w grupie H.

Portugalia wygra wszystkie mecze w grupie? Bukmacherzy wystawiają kurs 4.25.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów