BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Czy Lucas Digne wróci do gry

Lucas Digne
26. października, 2022, 16:47
Lucas Digne | Fot. Getty Images

Lucas Digne doznał urazu skokowego, który wykluczył go z ostatnich 5 meczów. Reprezentant Francji może wrócić do gry w najbliższy weekend. Ma ostatnie tygodnie na przekonanie selekcjonera do wyjazdu na mundial w Katarze.

Według L’Equipe Lucas Digne ma szanse na występ w nadchodzącym meczu z Newcastle. Jeśli zacznie grać będzie miał przed sobą jeszcze kilka spotkań na wygranie biletu do Kataru. Rywalizuje on o miejsce w składzie Francji z Ferlandem Mendym i Theo Hernandezem.

Są to bardzo dobrze dysponowani obrońcy z mocnych klubów grający w Lidze Mistrzów. Zadanie przed obrońcą Aston Villi nie jest łatwe, lecz Didier Deschamps zna go bardzo dobrze i wie ile jakości posiada. Digne to 46-krotny reprezentant Francji więc doświadczenie na arenie międzynarodowej ma duże.

Czy wystarczy to, żeby pojechać z kadrą do Kataru? Przekonamy się w najbliższych tygodniach. Na pewno musi zacząć grać regularnie w klubie, a prezentowana forma powinna być na wysokim poziomie.

Sprawdź z kim Francja zagra na mundialu.

Francja zakończy grupę z 9 punktami na koncie? Kurs to 2.75.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów