BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Jacek Góralski nie zagra w Katarze

Jacek Góralski
27. października, 2022, 15:33
Jacek Góralski | Fot. Getty Images

Jacek Góralski z powodu uraz nie zagra na zbliżającym się mundialu w Katarze. Jest to duże osłabienie środka pola, które w naszej kadrze nie wyglądało najlepiej w ostatnich meczach.

Jak podaje Przegląd Sportowy Góralski nie pojedzie z reprezentacją Polski na Mistrzostwa Świata. Lekarza powiedzieli mu, że będzie pauzował od 4 do 6 tygodni, a przypominamy, że mundial zaczyna się dla Polski już 22 listopada.

Środek pola reprezentacji Polski to jeden z największych problemów Czesława Michniewicza. Kontuzje Góralskiego i Modera bardzo ograniczają pole manewru. Inni zawodnicy albo wracają po kontuzji lub nie rozgrywają w swoich drużynach dużo minut. Zestawienie takiej lini pomocy, które zagwarantuje bezpieczeństwo w centralnej części boiska będzie bardzo trudne.

Góralski jest piłkarzem bowiem, który twardo trzyma defensywę. W jego grze dominuje agresja, doskok i ciągle przeszkadzanie rywalowi. Drugiego takiego zawodnika selekcjoner nie ma w swojej kadrze dlatego na pewno będzie ubolewał nad stratą piłkarza Bochun.

Cały terminarz mundialu w Katarze jest dostępny na naszej stronie.

W grupie C Argentyna zajmie 1 miejsce, a na drugim skończy reprezentacja Polski? Bukmacherzy wystawiają kurs 3.00

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów