BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Ansu Fati może odejść z Barcelony

Ansu Fati
28. października, 2022, 13:54
Ansu Fati | Fot. AFP

Ansu Fati to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia, niestety przez kontuzje jego rozwój bardzo zahamował w ostatnich miesiącach. Hiszpan jest niezadowolony z małej ilości minut i rozważa zmianę klubu jeśli sytuacja się nie zmieni.

Ansu Fati przez pomimo bardzo młodego wieku przez urazu opuścił bardzo dużo spotkań w swojej karierze. Gdyby nie one prawdopodobnie byłby teraz jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie. W tym sezonie jednak nie rozegrał jeszcze ani jednego całego spotkania w barwach Barcelony.

Może to być dla niego na pewno frustrujące biorąc pod uwagę, że dostawał minuty w każdym spotkaniu, lecz nie rozegrał jeszcze pełnych 90 minut. Jak podaje Alfredo Martinez z „Onda Cero” Hiszpan będzie chciał opuścić Barcelone jeśli jego liczb rozegranych minut się nie zwiększy.

Chętnych na Fatiego by nie brakowało ze względu na jego ogromny potencjał. Problemem może okazać się jednak jego wysoka klauzula odejścia, która wynosi miliard euro.

Sprawdź grupę E na mundialu w Katarze.

Hiszpania zajmie 1 miejsce w grupie, a na drugim uplasuje się reprezentacja Niemiec? Kurs na to wynosi 2.15

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów