BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Léo Dubois liczy na powołanie na mundial od Didera Deschampsa

Leo Dubois
28. października, 2022, 14:19
Leo Dubois | Fot. LP/Arnaud Journois

Léo Dubois to francuski prawy obrońca występujący w Galatasaray. W kadrze Francji rozegrał 13 spotkań i liczy, że dostanie powołanie na mundial w Katarze.

Francuz w tym sezonie miał problem z łydką przez co opuścił sporo dotychczasowych meczów. Powoli wraca do gry i jak podaje L’Equipe wierzy w wyjazd na Mistrzostwa Świata. Ogłoszenie powołań będzie oglądał przed telewizorem licząc, że znajdzie się na 26-osobowej liście zawodników.

Dla polskich kibiców Léo Dubois może być anonimową postacią. W pierwszej reprezentacji Francji wystąpił już 13 razy, więc Dider Deschamp widzi w nim potencjalne wzmocnienie na prawej stronie boiska. W tym roku nie rozegrał nawet minuty w kadrze, lecz nie eliminuje go to z możliwości wyjazdu do Kataru.

W obliczu wielu kontuzji, które przytrafiły się reprezentantom Francji szanse na Mistrzostwa Świata może dostać kilku mniej znanych graczy. Jednym z nich może okazać się Dubois.

Więcej o urazach Francuzów przeczytasz na naszej stronie.

Francja skończy rozgrywki w grupie wyżej niż Dania ? Obstawiaj po kursie 1.25.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów