BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Karol Świderski do mundialu przygotuje się z Jagiellonią

Karol Świderski
29. października, 2022, 11:00
Karol Świderski | Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Karol Świderski ostatni mecz w MLS rozegrał 9 października. Od tamtego czasu jego drużyna nie rozegrała żadnego oficjalnego spotkania. Wiemy, że Polak będzie przygotowywał się do mundialu trenując ze swoją byłą drużyną.

Jak podaje Przegląd Sportowy Świderski od poniedziałku zacznie treningi z pierwszą drużyną Jagielonii. W drużynie z Podlasia zagrał on 128 razy strzelając 25 goli. Oczywiście nie będzie on mógł grać w oficjalnych spotkaniach rozgrywanych przez były klub.

Ma on dobrze przygotować się do nadchodzącego mundialu z drużyną, która rozgrywać będzie jeszcze mecze w lidze, więc na treningach każdy będzie dawał z siebie wszystko, żeby trafić do pierwszego składu. Podobną taktykę przyjął Grzegorz Krychowiak, który trenuje z pierwszą drużyną Legii Warszawa, więcej o nim przeczytasz tutaj.

Karol Świderski w reprezentacji Polski rozegrał dotychczas 17 spotkań, w których strzelił 8 goli. W ostatnim meczu polskiej kadry z Walią strzelił zwycięskiego gola. Jego forma w drużynie Czesława Michniewicza imponuje i prawdopodobne jest, że w Katarze będzie on podstawowym graczem polskiej reprezentacji.

Więcej informacji z grupy Polaków na mundialu znajdziesz na naszej stronie.

W pierwszym meczu w Katarze Polska wygra z Meksykiem? Kurs na zwycięstwo naszej reprezentacji to 2.60

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów