BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kontuzja Buksy uniemożliwi mu wyjazd do Kataru

Adam Buksa
29. października, 2022, 9:35
Adam Buksa | Fot. Cyfrasport

Adam Buksa przez kontuzję kostki rozegrał łącznie 59 minut w tym sezonie w barwach Lens. Według polsatsport napastnik nie pojedzie z kadrą Michniewicza do Kataru.

Polak w ostatnim meczu swojego zespołu nie był w kadrze meczowej. Ostatnie minuty na boisku rozegrał 9 października, a przed przerwą na mundial jego Lens zagra już tylko 2 mecze. Nie wiadomo, czy Polak otrzyma od trenera szansę na pokazanie swoich umiejętności.

Z tak małą ilością minut w tym sezonie Buksa prawdopodobnie nie pojedzie na Mistrzostwa Świata w Katarze. Rywalizacja wśród napastników jest zacięta, a jego rywale o miejsce w składzie grają o wiele więcej i to na nich prawdopodobnie postawi Czesław Michniewicz.

Jeśli nic się nie zmieni to przez kontuzję będzie to kolejny Polak, który nie zagra w Katarze. Wcześniej dowiedzieliśmy się o Jacku Góralskim, któremu uraz także pokrzyżował plany turniejowe. Więcej o jego kontuzji pisaliśmy tutaj.

Terminarz mundialu jest dostępy na naszej stronie.

Polska z pierwszym miejscem w grupie, a za nami Argentyna? Bukmacherzy wystawiają kurs 8.50.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów